Skip to content

Mūsų
šunys

Vipetas Foxpolis Madera

Madera yra mūsų kylanti žvaigždė. Lipšni ir saldi iki begalybės, dievinanti bet kokį kontaktą su žmonėmis, nesvarbu savais ar svetimais. Ji nuolat reikalauja šeimininko bučinių ir paglostymų, o jeigu jų negauna, iniciatyvos imasi pati. Itin švelni ir pakanti mažiems vaikams. Madera yra labai gudri, smalsi ir žaisminga. Panašu, jog pagrindinė jos aistra yra maistas – prie bet kokio kąsnio ji pasirodys pirmoji, išlaižys dubenėlį iki paskutinio trupinio ir dar atims iš kitų šunų. Skirtingai nei kiti šunys – dėl maisto ji padarys bet ką! Todėl mokyti ją naujų komandų yra itin lengva. Jai puikiai sekasi parodų ringuose ir ji yra puikiai vertinama veislės specialistų. 

Foxpolis Madera

Vipetas Galadriel VIP Poppet

Lėja yra namų karalienė. Ji yra visiškai nepriklausoma asmenybė ir daro tik tai, ko pati nori. Teisingai motyvuojant ji lengvai mokosi naujų dalykų, tačiau jeigu jai ne nuotaika dirbti, nei maistu nei žaidimais jos nemotyvuosi – ji turi labai aiškią savo nuomonę ir jos laikosi. Ji yra draugiška žmonėms, tiek saviem, tiek svetimiem. Ji yra šeimyniška, ir visuomet stebi, kad visi jos žmonės būtų šalia ir nepasimestų. Jos gauja jai yra svarbiausia. Lėja yra azartiškas ir sportiškas šuo, ko gero pati greičiausia ir ištvermingiausia iš visų. Turi puikų sudėjima ir mielai lekia paskui lurą, žaidžia frisbį, ar vaikosi kamuoliukus. Savo grožį ir puikų sudėjimą ji mielai demonstruoja parodų ringe. Parodose ji yra puikiai vertinima veislės specialistų.  

Galadriel VIP Poppet

Vipetas Smiltys Douglas

Toris yra visiškai šeimininkui atsidavusio šuns pavyzdys. Jis yra imlus naujai informacijai ir be galo mėgsta mokytis kažką naujo. Toris labai azartiškas, dėl žaidimo padarys bet ką! Jo talentui atskleisti pasirinkome agility sportą, kur jam puikiai sekasi varžybose. Toris nepasiduoda impulsams, jis visuomet pirmiausia įsitikins, kad šeiminikas yra šalia ir visuomet lauks šeimininko komandos prieš kažką čiumpant ar vejantis. Jis visuomet ieško kontakto su žmogumi, tačiau yra gan jautrus svetimų prisilietimams. Prie svetimų žmonių eina tik savo iniciatyva ir nemėgsta jeigu jį staiga, be jokio perspėjimo liečia svetimi žmonės. Turi gerai išvystytą medžioklės instinktą ir yra labai sargus. Nei lapė nei svetimi šunys į jo teritoriją neįžengs. 

vipetas